Гідроізоляційні системи

Гідроізоляційні системи– це системи, призначені для захисту конструкцій будівель і споруд від впливу води, водних розчинів агресивних речовин, хімічно активних неорганічних і органічних рідких і твердих сполук. Гідроізоляційні системи є сукупністю гідроізоляційних та допоміжних матеріалів і елементів, підібраних з урахуванням умов експлуатації об’єктів, властивостей матеріалу основи, рівня водних навантажень, технічних можливостей гідроізоляційного шару, а також економічної складової.

 

Мінеральні (полімерцементні) гідроізоляції – це сучасні гідроізоляційні системи на основі цементного в’яжучого. В залежності від модифікаторів вони можуть бути жорсткими, жорсткими з ознаками еластичності та еластичними. Мають високу надійність та значний термін експлуатації, крім цього, на відміну від бітумічних систем, мають відмінну адгезію до будівельних матеріалів на основі цементу, що дозволяє, без зайвого клопоту, декоруючи її, досягнути естетичного вигляду (наприклад при захисті цокольного ярусу). В даній групі матеріалів присутні паропроникні гідроізоляційні системи, що забезпечують надійний захист від води і разом з тим дозволяють конструкції «дихати».

 

Бітумічна (бітумно-полімерні) гідроізоляція – є одними з найпоширеніших типів фарбувальних гідроізоляцій на основі бітуму. Ми пропонуємо сучасні жорсткі або еластичні бітумічні суміші холодного твердіння з високим показником адгезії до бетонних, мінеральних та металевих поверхонь, що дозволяє використовувати їх навіть при високих від’ємних тисках води.

Ін’єкційна (хімічна) гідроізоляція – застосовуються там, де необхідно зупинити капілярне підтягування/переміщення води за допомогою створення внутрішнього гідрофобного ефекту і звуження або перекриття капілярів. Використовується для влаштування горизонтальної гідроізоляції або гідроізоляційного екрану в існуючій кам’яній кладці. Можливе застосування для будівель і споруд старої (історичної) забудови.

 

Системи блокади локальних протікань (свищів).  Базовий матеріал являє собою цемент, що не містить хлоридів, який миттєво схоплюється при контакті з водою. Застосовуються для гідроізоляції всередині шахт, штолень, водних ємнісних споруд і підвальних приміщень. Застосовується як допоміжний матеріал при роботах з гідроізоляційними матеріалами всіх типів в умовах водного навантаження, в тому числі під тиском, як позитивним так і негативним.

Гелеві гідроізоляційні системи – застосовуються для влаштування зовнішньої гідроізоляції будівельних конструкцій, заглиблених у ґрунт методом нагнітання гелю по границі ґрунт/будівельна конструкція в місцях без доступу до зовнішніх поверхонь конструкцій. Також використовується для герметизуючого заповнення тріщин і пустот в кам’яній кладці і бетоні, герметизації капілярних пор.

 

Ін’єкційні епоксидні (поліуретанові) гідроізоляційні системи застосовуються для ін’єкції сухих і мокрих тріщин. Матеріали не містять розчинників, мають низьку в’язкість, високу міцність на стиск, довготривале склеювання та пасивні по відношенню до сталі.

 

Україна, Львів, вул. Наукова 7а/303; 097-44-16-979

Офіційний представник