Пластифікатори – це спеціальні добавки в бетон, що додають йому підвищену текучість, дуже хорошу усадку, збільшують міцність, морозостійкість, гідроізоляційні властивості і т.д.
Суперпластифікатори – дозволяють підвищити рухливість бетонної суміші, або збільшити міцність, щільність і водонепроникність бетону, або знизити витрату цементу при забезпеченні необхідної міцності бетону.
Прискорювачі набору міцності – збільшують швидкість набору міцності в ранні терміни тужавіння (1-3 діб), підвищують міцність бетону.
Сповільнювач тужавіння – уповільнює процес тужавіння цементного гелю та збільшує час збереження властивостей бетонної суміші (рухливість, вкладальність, однорідність і т.д.) в процесі її транспортування і бетонування. Запобігає утворенню технологічних тріщин та розшаруванню бетонної суміші. Добавка ефективна при транспортуванні бетонної суміші на значні відстані.
Добавки з протиморозним ефектом – забезпечують проведення бетонних робіт в зимовий час при температурах до мінус 15 °С і навіть до мінус 25 °С.
Добавки для самоущільнення бетонів – допомагають вирішити проблему бетонування тонкостінних, густоармованих конструкцій.
Добавкипроти висолів – запобігаютьутворенню білих нальотів, покращують колір і роблять його довговічнішим.
Комплексні добавки – об'єднують в собі кілька видів впливу на бетонну суміш.
Барвники (пігменти) до бетонів – є стійкими до дії атмосферних явищ і сонячноговипромінювання, створюють інтенсивне забарвлення бетону.
Антиадгезійні засоби – застосовуються для всіх типів крупнорозмірних форм з гладкою поверхнею, для металооснастки, полімерних форм (оснастки), пластикових профільованих форм, що застосовуються для виробництва високоякісного архітектурного бетону, бетону під шпалери, елементів для збірних конструкцій, бетонних плиток та елементів типу філігран.