Добавки до бетонів

Пластифікатори – це спеціальні добавки в бетон, що додають йому підвищену текучість, дуже хорошу усадку, збільшують міцність, морозостійкість, гідроізоляційні властивості і т.д.

Суперпластифікатори – дозволяють підвищити рухливість бетонної суміші, або збільшити міцність, щільність і водонепроникність бетону, або знизити витрату цементу при забезпеченні необхідної міцності бетону.

Прискорювачі набору міцності – збільшують швидкість набору міцності в ранні терміни тужавіння (1-3 діб), підвищують міцність бетону.

Сповільнювач тужавіння – уповільнює процес тужавіння цементного гелю та збільшує час збереження властивостей бетонної суміші (рухливість, вкладальність, однорідність і т.д.) в процесі її транспортування і бетонування. Запобігає утворенню технологічних тріщин та розшаруванню бетонної суміші. Добавка ефективна при транспортуванні бетонної суміші на значні відстані.

Добавки з протиморозним ефектом – забезпечують проведення бетонних робіт в зимовий час при температурах до мінус 15 °С і навіть до мінус 25 °С.

Добавки для самоущільнення бетонів – допомагають вирішити проблему бетонування тонкостінних, густоармованих конструкцій.

Добавкипроти висолів – запобігаютьутворенню білих нальотів, покращують колір і роблять його довговічнішим.

Комплексні добавки – об'єднують в собі кілька видів впливу на бетонну суміш.

Барвники (пігменти) до бетонів – є стійкими до дії атмосферних явищ і сонячноговипромінювання, створюють інтенсивне забарвлення бетону.

Антиадгезійні засоби – застосовуються  для всіх типів крупнорозмірних форм з гладкою поверхнею, для металооснастки, полімерних форм (оснастки), пластикових профільованих форм, що застосовуються для виробництва високоякісного архітектурного бетону, бетону під шпалери, елементів для збірних конструкцій, бетонних плиток та елементів типу філігран.

Офіційний представник